TR | EN
HAKKIMIZDA

İş Sağlığı ve Emniyet Politikası

Geo Sondaj Makine İmalat Ltd. Şirketi ürettiği tüm ekipman ve sondaj makinelerinde iş sağlığı ve emniyet ile çevre koruma şartlarına göre üretim yaparak, ürünlerinin üretimde son kullanıcıya kadarki oluşturacağı iş sağlığı ve emniyet ile çevresel etkilerini en aza indirgemektir. 

En üst kademeden en alt kademeye kadar şirketimizin tüm personeli, yaptıkları işlerde ilgili yasal yönetmeliklere ve sağlık- iş emniyeti- çevre kurallarına uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüklerini ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerine uyarak ve işveren firma çalışanlarıyla paylaşarak yerine getirir. 

Tüm personelimiz şirketimizin çalışma talimatlarını uygularken; kendilerine temin edilen koruyucu malzemeleri kullanmaktan, çevreyi koruyucu önlemleri almaktan, muhtemel kaza ve olayları öngörerek gerekli çalışmaları yapmaktan ve bunları raporlamaktan sorumludur. 

Geo Sondaj Sağlık-iş emniyet-çevre kurallarını, ulusal ve uluslar arası mevzuata uygun sürdürülebilirlik çerçevesinde sürekli iyileştireceğini taahhüt eder.


Başkent Organize Sanayi Bölgesi 29.Cad. No:3 Malıköy-Sincan Ankara/TÜRKİYE
T:+90 312 472 21 04 F: +90 312 472 21 03
Tasarım: Ajans Yazılım
2014 GEOSONDAJ, Tüm Hakları Saklıdır.